Ana içeriğe atla


BANNER

TOPLUMA FAYDA SAĞLAMAK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ

21.08.2019 - 10:41

My Döner&Pide markası birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan bir işletme. “Toplumsal birçok proje ile topluma fayda sağlamak en büyük hedeflerimizden biri” diyen My Döner& Pide Sahibi Mehmet Keser, franchise sistemi ile yeni yerlerde menülerinin tadını duyurmak istediklerini söylüyor.

My Döner&Pide markasının kuruluşundan bahseder misiniz?
2014 yılında İzmir Torbalı Kipa Alışveriş Merkezi içerisinde devir aldığımız işletmemiz sadece pide ve et döner üzerine hizmet veriyordu. Eşim 4 yıl işlettikten sonra büyütmeye ve geliştirmeye karar verdik. Ben de çalışmakta olduğum Kipa Alışveriş Merkezi’ndeki teknik müdürlük görevimden 18 yıl sonra istifa ettim ve eşimin yanına katıldım. Eşim ile birlikte işletmemizin yanında bulunan boş dükkanı da kiralayarak hem metrekare olarak hem de ürün çeşitliliği olarak büyüdük. Böylelikle menülerimize de ilaveler yaparak tavuk döner, köri soslu menüler, salata menüleri, ızgara çeşitleri ile misafirlerimize daha iyi hizmet vermeye çalıştık. Bizleri tercih eden misafirlerimizi hiçbir zaman müşteri olarak görmeyip onları her zaman evimize gelmiş birer misafir olarak ağırladık. 

Şube sayınızı artırmayı düşünüyor musunuz? Büyüme planlarınızda neler var?
Yakın zamanda yeni bir şube açmayı düşünüyoruz. Franchise sistemi ile yeni yerlerde menülerimizin tadını duyurmak ve bayilikler vermek istiyoruz.

My Döner&Pide markası olarak birçok kampanya ve sosyal sorumluluk projesi çalışmalarınız oluyor. Bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz?
Toplumsal birçok proje ile her kesime bir şeyler katmak için çeşitli aktiviteler yaparak topluma fayda sağlamak en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız duyurular ile müşterilerimize de fırsat vererek bizlere bu konularda destek olmaları için çağrıda bulunuyoruz. 
Sokak hayvanları için “Sevimli Dostlarımız Aç Kalmasın” adında sosyal sorumluluk projemizle artan yemeklerimizi sokak hayvanlarıyla paylaşıyoruz.   
“Bu Kış Hiçbir Çocuk Üşümesin” projemiz ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere kıyafet kampanyası yaparak çocuklarımıza destek oluyoruz.
“Bir Kitap da Sen Ver” projemiz ile köy okulları için kitap toplayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ışık olmaya çalışıyoruz.
Ramazan ayında ise “Askıda Bereket” adı altında yaptığımız proje ile yüzlerce ailemize iftar yemeği ulaştırarak onların sofrasına misafir olduk.
Tüm yemek çeki firmaları ile çalışmalar yaparak misafirlerimize her türlü ödeme kolaylığını sunuyoruz. Bundan sonra da hem işletmemiz hem de sosyal sorumluluk projelerimiz ile misafirlerimize daha iyisini yapmak için sürekli olarak çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. 

arf

Yukarı