Ana içeriğe atla


BANNER

USTA PİDECİ: “PİDE USTASINDAN YENİR!”

11.07.2019 - 15:53

Bin 200’e yakın restoranıyla Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek Usta Pideci markasını yarattı.

Türkiye’de 25 bin, Çin’deki yatırımlarıyla birlikte toplamda 50 binin üzerinde istihdam sağlayan TFI TAB Gıda yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri devi TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek kendi pide markası Usta Pideci’yi yarattı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde art arda açılışlar yapan Usta Pideci ülke genelinde 12 restorana ulaştı. 
Özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak hazırlanmış nefis pide çeşitleri sunan Usta Pideci, “Pide işin ustasından yenir!” sloganı ile pide severleri Türkiye’nin lezzetlerini tatmaya davet ediyor. Usta Pideci, doyurucu menüsüyle pide severlerin uğrak noktası haline gelmek üzere art arda açtığı 12 yeni şubesiyle hem istihdama katkı hem de ekonomiye katkı sağlayarak büyük bir atılım yaptı. Taptaze malzemelerle hazırlanan 50 santimetrelik dev pideler hem mideye hem de cebinize hitap ediyor. Usta Pideci’yi rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, doyurucu ürünü ekonomik fiyata sunması.

“YATIRIM YAPMAYA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”
Yeni markaları Usta Pideci ile ilgili konuşan TAB Gıda CEO’su Caner Dikici, “Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam ediyoruz. TAB Gıda olarak kurulduğumuz ilk günden beri değişmeyen misyonumuz halkımızı lezzetli, kaynağı belli, uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak oldu. Bu amaç ve misyon doğrultusunda bugün 4’ü global, 3’ü ulusal 7 marka ve bin 200’e yakın restoranımızla hizmet sunuyoruz. 
Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Usta Pideci, Türkiye’nin En Büyük Döner Restoran Zinciri olma gururunu bize yaşatan Usta Dönerci®’den sonra TAB Gıda’nın kendi yarattığı ikinci markasıdır. Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi. 

arf

Yukarı