Ana içeriğe atla

BANNER

Gündem

Kamu Harcama Süreçlerinde e-Fatura Kullanımı Hakkında Duyuru

07.11.2019 - 16:10

Özellikle sürekli olarak aylık fatura düzenlenmesini gerektiren telefon, su, internet, doğalgaz vb. abonelik işlemlerinde yoğun fatura trafiği oluşmaktadır. Bu çerçevede, süreçte faturaların doğru birimlere iletilmesinin sağlanması için e-Fatura düzenleyicilerinin, hizmet vermiş oldukları kamu idaresi birimleri ile iletişime geçerek harcama birimlerinin VKN bilgisinin doğruluğunu teyit etmeleri, hatalı olanlar için gerekli güncellemeyi yaptırmaları gerekmektedir.

EMITT 2019 FUARI

07.11.2019 - 13:39

EMITT Fuar Direktörü Hacer Aydın"EMITT’le birlikte daha çok insan, tatilin bir kültür olduğunu fark etti. En doğru tatili nerede, nasıl ve hangi planla yapacağını ve uygun fiyatlı tatil seçeneklerini, farklı tatil türlerini yerli turiste anlatmak konusunda, EMITT’in önemli bir eğitim işlevi olduğunu düşünüyoruz."

KÜLTÜR KOLEJİ 60. YILINDA ATA’NIN HUZURUNDA

09.10.2019 - 17:52

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumları arasında yer alan Kültür Koleji ve Kültür2000 Kolejinin yöneticileri, öğrencileri, velileri, öğretmenleri ve mezunları 60.yılda Ata’nın huzurundaydı. 
 

KİTAPSEVERLER, RUHA DOKUNAN PATİLER’İ ÇOK SEVDİ

09.10.2019 - 17:30

Gazeteci Çetin Oranlı’nın kısa bir süre önce okurlarla buluşan dördüncü kitabı ‘Ruha Dokunan Patiler’ kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor. “Merhamet sessiz fakat dünyayı değiştirebilecek kadar güçlüdür”  mesajıyla Hayykitap Yayınları’ndan çıkan ve hayvanseverlerin beğenisini kazanan eserde gerçek olaylara dayanan ve ana kahramanı kediler olan 13 hikâye bulunuyor.
 

Getir, Binlerce Hayvanı Doyuracak

25.09.2019 - 15:33

Her yıl Dünya Hayvanları Koruma günü çerçevesinde ‘Mama Gönder’ projesini hayata geçiren Getir, HAYTAP iş birliği ile bu yıl 5’inci kez sokak hayvanlarına sahip çıkıyor. ‘Sen sokak hayvanlarını doyur, biz barınaktakileri doyuralım’ sloganıyla yola çıkılan projeyle hem barınaklardaki hem de sokaktaki hayvanların karnının doyması hedefleniyor. 

HOPA’DA ÖNEMLİ BİR SORUN ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR

05.09.2019 - 16:48

Hopa’nın gelecek 50 yıllık su sorununu çözecek İçme suyu projesinde çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Hopa’nın yıllardır süre gelen su sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan projeyi yakından takip eden Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi çalışma alanını gezerek proje yüklenici firma yetkilisi Kemal Makaroğlu’ndan devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Subscribe to Gündem

arf

Yukarı