Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Entegre Tesis Yönetimi

KESİNTİSİZ ÜRETİMİN YANI SIRA TASARRUF DA SAĞLIYORUZ

20.01.2021 - 15:01

Türkiye ekonomisine ve istihdamına en fazla destek olan sektörler arasında yer alan tesis yönetim sektörü, ekonomi ve üretimin devamlılığının yanı sıra kaynakların verimli kullanımına da destek oluyor. Bakım onarımdan teknik desteğe, bahçe peyzajdan temizlik hizmetine kadar birçok çözüm sunan sektör, hizmet verdiği tesislerde yüzde 40’a varan enerji tasarrufuna imza atıyor.

İNCİ İLE ŞEFFAF VE VERİMLİ BÜTÇE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

20.01.2021 - 14:57

İnci Bina Yönetim Hizmetleri A.Ş, bina ve tesislerde güven odaklı ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla 2014’ten bu yana profesyonel çözümler sunuyor. Özellikle tesis ettikleri güven ve şeffaflıkla bütçe yönetimini en verimli şekilde sağladıklarını belirten İnci Bina Yönetim Hizmetleri Kurucusu ve CEO’su İnci İlhan ile bütçe yönetimi hakkında konuştuk.

SİTE YÖNETİMİNDE İŞİMİZİ ŞANSA BIRAKMIYORUZ

20.01.2021 - 14:54

Arı Yönetim Hizmetleri Kurucusu İbrahim Kadıoğlu ile hizmetleri üzerine konuştuk. Sorularımıza içten cevaplar veren Kadıoğlu, siteleri birer ‘hasta’, kendilerini de ‘hasta bakıcı’lar olarak tanımlıyor. Sitelerin isteklerinin bitmediğini ancak bundan asla şikayetçi olmadıklarını belirten Kadıoğlu, “Bunlarla ilgili talepleri önce düşünerek sonra planlayarak çözüme kavuşturuyoruz. İşimizi asla şansa bırakmıyoruz. Devamlı yenilik peşindeyiz.” diyor.

KRIZ YÖNETIMI

18.12.2020 - 18:01

Belirsizliğin hakim olduğu her dönemde olası risklere karşı doğru tedbirlerin hızlıca alınabilmesi ve uygulanabilmesi oldukça önemlidir. Her yeni gelişme ile yaşam standardımız yeniden şekilleniyor. Üretim, tüketim biçimleri ile çalışma şeklimiz dönemsel ve durumsal farklılıklar gösterebiliyor. Son dönemde dünya sağlığını doğrudan etkileyerek bizi bir dizi yeni tedbir almaya zorlayan koronavirüs de belirsizliğini korumaya devam eden bir durum. Tabiki yalnızca salgın hastalık değil, deprem ve yangın gibi hızlı müdahele gerektiren, insanı etkileyen her durumda kısa zamanda büyük aksiyonların alınması gerekebiliyor. Doğal olarak günlük yaşamın tamamını ve herkesi kapsayacak şekilde alınacak çözüm odaklı yaklaşımların da istikrarlı ve kesintisiz olması durumu öne çıkıyor.

TANSA TURNİKELERİ İLE SAĞLIKLI VE HİJYENİK GEÇİŞ SAĞLIYORUZ

18.12.2020 - 18:00

Tansa Turnike Genel Müdürü Yalçın Sarı ile koronavirüsle mücadele kapsamında geliştirdikleri yeni nesil güvenlik teknolojileri hakkında konuştuk. İnsan sağlığına fayda sağlamak amacıyla yeni ürünler geliştirdiklerini söyleyen Yalçın Sarı, “Turnike geçiş sistemlerimize vücut sıcaklığı, maske kontrolü gibi kontrol sistemlerini entegre ederek insanları kontrol bölgesine ve geçiş yönüne doğru yönlendirme yapabilmekteyiz.” dedi.

‘SODEXO İLE GÜVENLİ GÜNLER’ PROJESİYLE SIFIR İŞ KAZASI

18.12.2020 - 17:58

Sodexo Türkiye IK Direktörü Damla Benli Yıldırım, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında nasıl bir yaklaşım benimsediklerini anlattı. Bu kapsamda ‘Sodexo ile Güvenli Günler’ projesini hayata geçirdiklerini belirten Yıldırım, “Bu proje ve çalışmalarla amacımız sıfır iş kazası yaklaşımını benimsemek ve sürdürmek.” dedi.

'SENYONET VAR' İLE TEK TUŞLA VARLIK VE HİZMET YÖNETİMİ

18.12.2020 - 17:57

Senyonet VAR, tesislerin halkla ilişkiler, temizlik, güvenlik, teknik ve bahçe bakım gibi hizmetlerinin yönetiminde mobil, esnek, pratik, modüler ve teknolojik çözümler sunuyor. Uygulamada Varlık Yönetimi, Bakım Yönetimi, Arıza Yönetimi, Enerji Yönetimi, Stok Takibi, Güvenlik Devriye Tur Sistemi, Temizlik Hizmet Takibi ve SLA yönetimi gibi bir tesiste ihtiyaç duyulan pek çok süreç bulunuyor.

G4S İLE HEM TRANSFERLER HEM DEPOLAR GÜVEN ALTINDA

18.12.2020 - 17:55

G4S Ülke Müdürü Kağan Gümüş: “G4S olarak yeni güvenlik çözümlerimizle lojistik sektörüne destek veriyoruz. Sunduğumuz entegre güvenlik ile gerek depoların gerekse transferlerin güvenliğini sağlıyoruz.”

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

GALATA

Yukarı