Ana içeriğe atla

galata

Güvenlik

RİSK İLETİŞİMİ YÖNETİMİ İLE VİRÜSE GEÇİT VERMEDİK

16.07.2020 - 17:50

Pandemi döneminde verdikleri hizmetleri konuştuğumuz Genser Güvenlik Sistemleri Operasyon Direktörü Alpaslan Edgü, “Bu süreçte “Risk İletişimi Yönetimi” kavramını hızla hayata geçirdik ve ayrıca bir operasyon merkezi hazırlayarak tüm paydaşlarla iletişimin bu merkezden yürütülmesini sağladık.” ifadelerini kullandı.

TEPE MOBİL UYGULAMASIYLA ACİL YARDIM HİZMETLERİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM

16.07.2020 - 17:32

Tepe Güvenlik, Covid-19 salgınında en büyük risk grubunu oluşturan 65 yaş üstü bireylere ve sağlık çalışanlarına yönelik örnek bir uygulama hayata geçirdi. Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, “Tepe Güvenlik Mobil uygulamasında sunulan acil durum butonları sayesinde itfaiye ya da kolluk kuvvetlerinin desteğine yönelik hizmetlere en hızlı şekilde ve ücretsiz olarak ulaşmak mümkün.” dedi.

ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK, SON TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

16.07.2020 - 17:23

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın güvenlik yönetimini üstlenen Ulusal Özel Güvenlik’in CEO’su Bedri Güntay ile verdikleri hizmet hakkında konuştuk. Bin kişilik bir güvenlik personeliyle hizmet verdiklerini söyleyen Güntay, “Yetkin personellerimiz ve son teknoloji donanımımız ile önemli noktalarda hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.” dedi.

‘KALE TERMAL KAMERALAR’A OTELLERDEN YOĞUN İLGİ

16.07.2020 - 17:16

Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında satışa sundukları ‘Kale Termal Kameralar’ hakkında iddialı. Özellikle otellerden yoğun talep olduğunu söyleyen İke, “Şu anda termal kamera taleplerinde yüzde 400’lük bir artış var.” dedi.

SEVEN SECURITY, KALİTE VE TECRÜBESİYLE BENZERSİZ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

16.07.2020 - 11:46

Seven Security Operasyonlar Direktörü Cengiz Han Türk, sundukları çözümlerle pandemi sürecinde de iddialı. “Bu süreçte kalitemiz, tecrübelerimiz, finansman gücümüz, benzersiz çözümlerimiz ile farkımızı ön plana çıkardık.” diyen Türk, yenilikçi bakış açısıyla kaliteli hizmetler sunduklarını vurguluyor.

Subscribe to Güvenlik

galata

Yukarı