Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Finans

DİJİTAL BANKACILIKTA CEPTETEB İLE ÖNCÜ OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

20.01.2021 - 11:34

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici: “KOBİ, Kurumsal ve İşletme müşterileri için birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunan mobil uygulama CEPTETEB İŞTE’yi 2020’de hayata geçirdik. 2020 sonu itibariyle mobil bankacılık aktif müşteri sayısı 1,7 milyonu aştı. CEPTETEB Mobil Uygulaması’na yönelik yenilikçi yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek.

Q-FİNANSAL ZEKA, BANKACILIĞA YENİ BİR YÖN GETİRDİ

20.01.2021 - 11:31

QNB Finansbank, mobil bankacılık kapsamında hayata geçirdiği uygulamalarla müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bankacılık deneyimleri sunuyor. Bu uygulamalardan biri de dijital asistan ‘Q-Finansal Zeka’. Q ile 3,5 milyon mobil şube müşterisinin hayatına yeni bir yön getirdiklerini belirten QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “Q üzerindeki çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek devam ediyoruz.” dedi.

KOBİ'LERE 300 MİLYON DOLARLIK HIZLI DESTEK KREDİSİ

20.01.2021 - 11:27

Dünya Bankası, COVID-19 döneminde küçük işletmelerin kapanmasının önlenmesi ve istihdamın korunması amacıyla KOSGEB kanalıyla Türkiye’deki KOBİ’ler için Hızlı Destek Projesi uygulayacak. 300 milyon dolarlık proje kapsamında; imalat şirketleri ile üretim, bilimsel araştırma ve geliştirme ve bilgisayar programlama üzerinde odaklanan yenilikçi genç şirketler için geri ödenebilir destek finansmanı sağlanacak.

İŞCEP İLE HIZLI, KOLAY VE KESİNTİSİZ BANKACILIK

20.01.2021 - 11:23

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen: “Mobil bankacılık uygulamalarımız İşCep, Maximum Mobil, Maximum İşyerim ve İmece Mobil ile bireysel ve ticari müşterilerimize zaman ve mekandan bağımsız olarak, ihtiyaç duydukları her an finansal işlemlerini yapma imkanı sunuyor; ihtiyaçlarını kesintisiz olarak hızlı ve kolay bir deneyimle karşılayabilmelerini sağlıyoruz.”

TL TASARRUF ARAÇLARI ÖZENDİRİLMELİ

20.01.2021 - 11:14

Vodafone Business sponsorluğunda düzenlenen CEO Club’da Türk bankacılık sektörünün 2021 ajandası, hedef ve beklentileri ele alındı. TBB Başkanı Hüseyin Aydın, sektörün gelecek vizyonu hakkında bilgi verdi. Citibank Türkiye CEO’su Emre Karter, Alternatif Bank CEO’su Kaan Gür, Halkbank CEO’su Osman Arslan ve Garanti BBVA CEO’su Recep Baştuğ sektördeki gelişmeleri ve 2021 yılına ilişkin beklenti ve hedeflerini paylaştı.

Subscribe to Finans

GALATA

Yukarı