Ana içeriğe atla

medya

Finans

GİRİŞİMCİLERE BÜYÜK DESTEK İŞ BANKASI’NDAN!

08.11.2017 - 14:28

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, “Ekonomik ve toplumsal kalkınmanın sürdürülebilmesinde önemli bir dinamik olan kadın girişimcilerimize ihtiyaç duydukları finansman olanaklarını sağlarken, vizyonlarını genişletecek eğitim projeleri ve seminerler yoluyla da işlerini büyütüp daha da ileriye taşımalarına destek veriyoruz” dedi.

Kadın dostu şirketlere kredi imkanı

08.11.2017 - 14:26

Kadınların işgücüne katılımının hem dünya hem de Türkiye ekonomisi için önemli bir büyüme fırsatı yarattığını söyleyen TSKB Kurumsal Pazarlama Müdürü Hasan Hepkaya, geliştirdikleri kadın istihdamı kredisiyle daha çok kadının iş hayatına katılmasını sağladıklarını ifade etti.

“Sektöre örnek oluyoruz”

08.11.2017 - 14:23

70 bin kişinin elektrik ihtiyacının karşılanmasına destek oldukLarını söyleyen Aklease Genel Müdürü Şenol Altundaş, leasIng sektöründe yenilenebilir enerji finansmanında birçok yeniliğin öncüsü olduklarını dile getirdi.

Bir enerji finansörü: DenizLeasing

08.11.2017 - 14:21

Yenilenebilir enerji alanlarında finansman sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen DenizLeasing Genel Müdürü Kahraman Günaydın, Enerji Ekipmanları Leasingi’nin avantajlarından bahsetti.

Girişimcilere destek programları Türkiye İş Bankası’ndan

12.10.2017 - 10:22

Çok yakın bir zamanda 93. kuruluş yıldönümlerini kutladıklarını belirten Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, “Kuruluşundan bugüne kadar geçen 93 senede İş Bankası sadece rakamlarla değil, müşterileriyle kurduğu karşılıklı güvene dayanan ilişkisiyle ve yarattığı itibarla da ‘Türkiye’nin Bankası’ olma vasfını koruyor” dedi. 

Subscribe to Finans

rize

 

Yukarı