Ana içeriğe atla

medya

Bilişim & Yazılım

Müşteri ürünü hem rafta hem de dijital ortamda istiyor

18.01.2018 - 16:19

Dijital satın alma deneyiminin de en az geleneksel kanallardaki gibi iyi olması gerektiğini söyleyen Univera Satış Müdürü Türker Torucu, “Görünen tarafı e-ticaret sitesi ama arkada da işleyen dijital bir süreçle müşteri deneyimini mükemmel hale getirmek mümkün” dedi.

“Artık 360 derece pazarlama çalışması yapılmak zorunda!”

18.01.2018 - 16:18

Sosyal medyanın pazarlamadaki önemine değinen İdeaSoft Kurucusu Seyhun Özkara, “Müşteriler sadece satın aldıkları ürünü değil aynı zamanda işletmelerden aldıkları hizmetin kalitesini de önemsiyor. Bu durumda işletmelerin yapması gereken; verdikleri hizmetin kalitesini, yönetilen her kanaldan mümkün olduğunca hissettirmeleridir”  dedi.

Farklı olmak kolay, ancak iyi olmak zor…

18.01.2018 - 16:12

Müşterilerin hayatını kolaylaştıran hızlı çözümler sunduklarını belirten Verifone Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Onur Altınbaş, perakende sektörünün tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak teknolojilere yatırım yapmasının büyük önem taşıdığını ifade etti.

Rekabet gücü artan beklentiye yanıt verebilmeyle ölçülecek

18.01.2018 - 16:11

Araştırma verileri ve öngörülerinin, 2020 yılında hayata geçen yeni bilişim ürün ve çözümlerinin büyük çoğunluğunun içerisinde yapay zekanın yer alacağını gösterdiğini söyleyen Obase Genel Müdürü Dr. Bülent Dal, firmaların yüzde 30’unun yatırım yapacağı ilk 5 alandan birisinin yapay zekaya dayalı çözümler olacağından söz etti.

Dijitalleşmenin yolu “insan”a yatırımdan geçiyor

13.12.2017 - 14:23

Korn Ferry 14 ülkede, 5 ana sektör üzerinden detaylı araştırmalarla oluşturduğu Dijital Sürdürülebilirlik Endeksi sonuçlarını açıkladı. Araştırma sonuçları, şirketlerin liderlerin teknoloji odaklı hareket ettiklerini ancak sürdürülebilir dijitalleşmenin “olmazsa olmaz”ının insan olduğunu ortaya koydu.

Türkiye’de bir ilk…

13.12.2017 - 11:02

Türkiye’de ilk defa bir leasIng şirketi bünyesinde filo kiralama faaliyetlerine başlandığını söyleyen Deniz LeasIng Filo Kiralama Genel Müdür Yardımcısı Osman Menteş, “Bizimle büyüme yolculuğunda kol kola yürüyecek tecrübe ve kalitede olan, verilen sözlerin hep arkasında duran Estepe’yi iş ortağımız olarak seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz” dedi.

KOBİ’ler Turkcell farkını deneyimleyecek

13.12.2017 - 11:00

Turkcell olarak sağladıkları dijital ürünler ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağladıklarını söyleyen Turkcell Ev&Küçük-Orta Ölçekli İşletmeler Satış Direktörü Ceyhun Özata, “Hedefimiz bir KOBİ’nin tüm işlemlerini yapabileceği, zaman kaybetmeden kolaylıkla kullanabileceği dijital bir platform oluşturmak” dedi.

5 yıllık Ar-Ge çalışması ve 5 milyon TL’lik yatırım

13.12.2017 - 10:59

Kurumların ihtiyacını yüzde 100 karşılayacak kabiliyete sahip Octopod’u yakından tanımak ve firmanın faaliyetleri hakkında bilgiler almak için Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Balo ve Genel Müdürü Burç Pekmezoğlu görüştük. Balo bizlere Octopod’u tanıtırken, firmanın hedefleri noktasında Pekmazoğlu söz aldı.

KOBİ’lerin dijital danışmanı Yellow Pages!

13.12.2017 - 10:58

Mağazasının, işyerinin ziyaret edilmesini isteyen, müşterilerinin kapısından içeri girmesini isteyen her KOBİ’nin internette bulunması gerektiğini söyleyen Yellow Pages Genel Müdürü Serhad Akkoç, “Hedefimiz Türkiye’de mobil uyumlu, güvenilir bir web sitesi olmayan KOBİ bırakmamak” diye belirtti.

Sezinsoft ile yeni nesil harita katmanlı çözümler

13.12.2017 - 10:53

Sadece uzmanlaştıkları konularda yazılımlar gerçekleştirdiklerini belirten SezinSoft Genel Müdürü Yılmaz Keskin, bu anlayışın kendilerini daha ilerici yaptığından söz ederken, uzmanlaştıkları harita katmanlı yazılımlar hakkında da bilgiler verdi.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

rize

 

Yukarı