Ana içeriğe atla

FFF

Bilişim & Yazılım

Mobil uygulamanın tüm bileşenleri Mobilefest’te buluşuyor

10.10.2019 - 11:03

Dijital pazarlama profesyonelleri, mobil uygulama dünyası ve teknoloji meraklılarını bir araya getiren dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest, 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. Mobil pazarlama zirvesi, fuar ve festival konseptlerini bir araya getiren Mobilefest kapsamındaki MMA Innovate Summit ise, mobil uygulama ve pazarlama dünyasının geleceğini masaya yatıran bir zirve olacak. Ünlülerin, mobil oyun dünyasının ve influencerların katılacağı pek çok etkinliği de içeren Mobilefest kapsamında ayrıca Startup Ödül Töreni ve 5G Paneli düzenlenecek. 

ADIM ADIM METODU UYGULANMALI

09.10.2019 - 14:33

KOBİ’lerin global rekabetteki güçlerini artırmaya yönelik çalışmalarından bahseden YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş, KOBİ’lerin iş modellerini dijitalleştirmesi adına tavsiyelerde bulundu.

CANIAS IQ ARTIK ÇOK DAHA GÜÇLÜ

09.10.2019 - 14:14

caniasERP'nin yeni versiyonu 8.02'yi anlatan IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, IAS'nin sunduğu iş zekası çözümü canias IQ'daki yenilikleri açıkladı. 

GÜÇLÜ ALT YAPISI MÜŞTERİ SAYISINI ARTIRIYOR

09.10.2019 - 14:09

DIGITAL PLANET GENEL MÜDÜRÜ EVREN DEMİRBAŞOĞLU: “DIGITAL PLANET OLARAK; YILLIK 1 MİLYAR E-ARŞİV FATURA İŞLEME HACMİMİZ İLE TÜRKİYE’DE E-DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK E-FATURA PLATFORMLARINDAN BİRİ VE AVRUPA’NIN DA İLK ÜÇÜ ARASINDA YER ALIYORUZ.”

Subscribe to Bilişim & Yazılım

arf

Yukarı