Ana içeriğe atla

medya

Lojistik

2025 yılına kadar filoya 200’den fazla uçak eklenecek

18.01.2018 - 17:08

Lufthansa’nın başta Türkiye’deki faaliyetleri olmak üzere markanın konumu, potansiyeli, yatırım planları gibi pek çok konu hakkında bilgi veren Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, aynı zamanda havacılık sektörünün bugünkü durumuna ve geleceğine ilişkin düşüncelerini de bizlerle paylaştı.

Intermodal taşımacılıkla karbondioksit salınımı en alt seviyede

18.01.2018 - 17:05

Türkiye’de ve global arenada lojistik hizmetlerini yıllardır kusursuz bir şekilde gerçekleştiren Mars Logistics, hem doğaya hem de geleceğe sahip çıkıyor. Mars Logistics, kullandığı Intermodal çevre dostu taşımacılık modeliyle karbondioksit salınımını geçtiğimiz yıla göre yüzde 6,9 oranında azalttı.

Artvin’de başarı ödüllendirildi

18.01.2018 - 17:02

Artvin’in istihdamına eleman çalıştırarak, yatırım yaparak katkı sağlayan kurum ve kuruluşlar ile işletmeler Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

İhracatçı için en iyi inovasyon taşıma maliyetini düşürmek

18.01.2018 - 16:50

KargomKolay.com platformu ile ithalat ve ihracat firmalarına en uygun taşıma rakamlarını sunabildiklerini belirten DRN Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Türker, “Hem KOBİ’lere rekabet avantajı sağlıyoruz hem de Türkiye’nin dış ticaretteki başarısına katkıda bulunuyoruz” dedi.

İRAN’DAKİ KAOS LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜ DE VURUR!

04.01.2018 - 11:23

Türkiye ile İran arasındaki güçlü ekonomik ilişkilere dikkat çeken Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener hem dış ticaretin hem de lojistik sektörünün bu olumsuz durumdan etkilenebileceğini belirtti.

HOPAPORT YENİ YILA TEK YÜREK OLARAK GİRDİ

04.01.2018 - 11:13

Ülkemizin ve bölgemizin önemli limanlarından olan ve son yıllarda yaptığı yatırımlar ve işlerle adından sıkça bahsettiren HOPAPORT yeni yıla Peronti Otel’de düzenlediği yılbaşı balosu ile girdi.

İhracatçı için en iyi inovasyon taşıma maliyetini düşürmek

21.12.2017 - 14:08

KargomKolay.com platformu ile ithalat ve ihracat firmalarına en uygun taşıma rakamlarını sunabildiklerini belirten DRN Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Türker, “Hem KOBİ’lere rekabet avantajı sağlıyoruz, hem de Türkiye’nin dış ticaretteki başarısına katkıda bulunuyoruz” dedi.

Subscribe to Lojistik

rize

 

Yukarı