Ana içeriğe atla

medya

Lojistik

UTİKAD ile sürdürülebilir lojistik

09.11.2017 - 10:11

Lojistik sektörünün teknolojik gelişmelere en hızlı ayak uyduran sektörlerden biri olduğunu söyleyen UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, “Lojistik sektörü, tedarik zincirinde depo yönetiminden araç takibine, sipariş yönetiminden onay süreçlerine kadar birçok alandaki ihtiyaçlarına teknolojik gelişmeleri uygulamış durumda” dedi.

TransitNet ile taşıma süreleri azalıyor

09.11.2017 - 10:07

Belirli bir tecrübeye sahip ekibin hizmet kalitesini artıran en önemli etkenlerden biri olduğuna dikkat çeken SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya, “Sistemimizi kullanan taşımacı firmalar bilgili ve tecrübeli bir ekibin desteğini daima yanlarında hissederek bunun güveni ile taşımalarını gerçekleştiriyorlar” dedi.

Tehlikeli atık miktarında yüzde 40 oranında azalma

09.11.2017 - 10:06

TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜMÜN LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜ YAKINDAN İLGİLENDİRDİĞİNİ SÖYLEYEN MARS LOGISTICS GENEL MÜDÜRÜ ALİ TULGAR, “TÜM SÜREÇLERDE BİLGİ TEKNOLOJİLERİNİN YAYGIN BİR ŞEKİLDE KULLANILMAYA BAŞLAMASI BU DÖNÜŞÜMÜN SIKI TAKİBİNİ GEREKLİ KILIYOR. ÇÜNKÜ LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN SİPARİŞ ALINMASINDAN TUTUN, SEVKİYATINA KADAR OLAN TÜM SÜREÇLERİ BU TEKNOLOJİLERİN KULLANILMASIYLA GERÇEKLEŞİYOR” DEDİ. 

Yön Ar-Ge Merkezi sektöre yön verecek

09.11.2017 - 10:05

Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, “Alışan Lojistik olarak müşterilerimize hizmet verirken; çevresel koşullara en uygun lojistik uygulamalarını hem kendi bünyemizde hem de tedarik zinciri partnerlerimizde hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

Ekol, Yalova Ro-Ro Terminali’ni devreye aldı

09.11.2017 - 10:02

Yalova Ro-Ro Terminali’nin ülkemizin lojistik olarak en doğru bölgesinde yapıldığını söyleyen Ekol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “Bu yatırım, başta otomotiv sanayii olmak üzere ihracatçılarımızın süreçlerine önemli katkılar sağlayacak, şirketimiziN olduğu kadar sektörümüzün de büyümesine katkı sağlayacak” dedi.

Bitkisel yağ taşımacılığı uzmanlık gerektiriyor

09.11.2017 - 10:00

Çavuşoğlu Nakliyat Genel Müdürü Zafer Çavuşoğlu, Çavuşoğlu Nakliyatı diğerlerinden ayıran özelliğin araçlarının sadece bitkisel dökme yağ taşıyor olması olduğunu belirterek, “Bitkisel yağ taşımacılığı ayrı bir uzmanlık gerektiren ve üzerinde titiz bir şekilde çalışılması gereken bir konudur. Bu anlamda bu işi uzmanıyla çalışmak çok daha uygun maliyet ve istenilen kalite sonucunu sağlıyor” dedi.

Subscribe to Lojistik

rize

 

Yukarı