Ana içeriğe atla

autorola

Gebrüder Weiss Ege Bölgesi’ndeki Müşterilerine Özel Bir Etkinlik Düzenledi

11.07.2019 - 16:27

Gebrüder Weiss, Advantage Austria ortaklığı ile İzmir’de 360İzmir terasında Ege bölgesindeki müşterileri için özel bir davet gerçekleştirdi. 

Gebrüder Weiss, Advantage Austria (Avusturya Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi) ortaklığı ile 26 Haziran 2019 tarihinde İzmir’de 360İzmir terasında Ege bölgesindeki müşterilerine ulaşabilmek adına özel bir davet gerçekleştirdi. Etkinlik yaklaşık 70 kişilik bir katılım gördü.
Etkinlikte, Avusturya Ticari Konsolos Yardımcısı Georg Krenn Avusturya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerden bahsetti. Ülke Müdürü Mişel Yakop Gebrüder, Weiss’in tarihçesinden ve verilen hizmetlerden bahsederken Türkiye Hava&Deniz Genel Müdürü Çiler Keskinel konuşmasında sektörün gelişimi hakkında bilgi verdi.
Gecenin sonunda müşterilerin katılımlarına teşekkür etmek için Gebrüder Weiss’in en çok önemsediği konulardan olan ‘doğa’ ya katkıda bulunmak adına fidanlar hediye edildi.

Gebrüder Weiss hakkında: 
Gebrüder Weiss,  500 yıldan daha uzun tarihiyle dünyadaki en eski nakliye şirketidir. 14. yüzyıl sonlarında Transalpin ulaşım hattından çıkan Gebrüder Weiss, ilerleyen süreçte kendisini tam kapsamlı bir Lojistik sağlayıcısı olarak konumlandırmıştır.
Bu heyecan verici hikaye, bir zamanlar Güney Alman Ticaret Şehirlerinin, İtalya’nın Lombardiya  bölgesi ve kuzey güney ticareti için önemli bir transit liman  olan Konstanz Gölü kenarında bulunan Bodensee  şehrinin  Fussach limanında başladı.
Bugün gelinen noktada Gebrüder Weiss, 30 ülkede bulunan 150 şubesi ile 7 bin 100 nitelikli çalışanı ile 660 bin metrekare depo alanını kullanarak yıllık 1,67 milyar Euro ciroya ulaşmış olmakla, Avrupa’nın en önde gelen nakliye ve lojistik şirketlerinden biri olmuştur.  

autorola

Yukarı