Ana içeriğe atla

medya

Otomotiv

Hibrit otomobilde bir numara

18.01.2018 - 16:26

Müşteri memnuniyetinin Sonkar’ın öne çıkmasındaki en büyük etken olduğunu söyleyen Toyota Sonkar Genel Müdürü Aykan Ceylan, orijinal parça değişiminin öneminden de bahsetti. 

Kontrol artık onlarda!

13.12.2017 - 12:00

Kontrolün sürücüden otomobile geçtiği ve otomobillerin konfor alanına dönüştüğü bir geleceğin bizleri eklediğini belirten Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Direktörü Şükrü Bekdikhan, otonom sürüş teknolojisi ile sürücülerin yolcu konumuna geçeceğinden ve trafikte geçirilen vaktin kayıp olmaktan çıkacağından bahsetti.

Volvo uçan araba için tarih verdi

13.12.2017 - 11:59

Volvo’nun ana şirketinin ABD menşeli bir teknoloji start-up’ını satın almasıyla uçan arabaların önümüzdeki iki yıl içinde piyasaya çıkabileceği duyuruldu.

Koçaslanlar Otomotiv Renault Trucks ile birlikte İstanbul’da!

13.12.2017 - 11:58

Şirket, Orhanlı ve Hadımköy’de açtığı şubeler ile sektöre değer katmaya devam ediyor. Yeni yatırımları hakkında detaylı bilgiler aldığımız Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, ‘’İstanbul’da her iki yakaya yaptığımz tesisler ile değerli müşterilerimize satış ve satış sonrasında en iyi hizmeti Koçaslanlar farkı ile sunacağız’’ diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

Aracınız kışa hazır mı?

13.12.2017 - 11:56

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, “Trafik ve sürüş güvenliği bilinci ile hareket ederek yağışlı ve soğuk havalarda, sıcaklığın 7 derecenin altına düşmesi durumlarında mutlaka kış lastiğine geçiş yapılmalı” açıklamasını yaptı.

Güvenli seyahat için kış lastiği olmazsa olmaz

08.11.2017 - 15:20

Güvenli sürüş için tüm araçlarda kış lastiği kullanımının kritik bir rol oynadığı görüşünde olan Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği, “Kış lastiği seçerken; araç üreticisinin önerdiği kış lastiği tipine göre seçim yapmaya dikkat edilmelidir. İyi bir fren performansı ve kararlılık için kış lastikleri dört tekerleğe de takılmalıdır” diyerek kış lastiğinin önemine değindi.

Subscribe to Otomotiv

rize

 

Yukarı