Ana içeriğe atla

medya

Turizm

Hayalinizdeki düğün Dedeman İstanbul ile hayat bulacak

09.11.2017 - 10:18

Birlikte yaşamaya ‘Evet’ dediğiniz o özel günde kusursuz düğün hizmeti sunan Dedeman İstanbul; merkezi konumu, görkemli balo salonu ve farklı dekorasyon seçenekleri ile unutulmaz bir düğün vadediyor. Muhteşem bir düğün yapmanızı sağlayan Dedeman İstanbul, after party hediye fırsatıyla çiftlerin bütçesini düşünüyor.

Turizmin anahtarı dijitalde

09.11.2017 - 10:16

Her yıl milyonlarca insan seyahat etmek için yola çıkıyor. Farklı kültürleri yakından tanımak ve yeni yerleri görmek için çıkılan bu yolculuk ise turizm sektörüne 1,2 trilyon dolar olarak geri dönüyor. Bu rakama online kanalların etkisinin büyük ölçüde olduğunu belirten CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, özellikle otellerin kendi dijital pazarlama süreçlerini yönetmelerinin sektörün hareketlenmesinde büyük rol oynadığını söyledi.

MICE’ın Oscarları Altıncı Yılında İddialı Geliyor

25.10.2017 - 16:45

Sektörün tüm renklerini bir araya getiren ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, MICE sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

Misafir memnuniyetine verdiğimiz önem meyvelerini vermeye başladı

11.10.2017 - 17:00

Misafir memnuniyetinin önemini kendilerine vizyon ve misyon edindiklerini söyleyen Fer Hotel İstanbul Genel Müdürü Engin Eryılmaz, bu anlamda misafirler otele ayak basmadan önce, onlar adına her şeyi düşündüklerini ve kendilerine kusursuz bir hizmet sunduklarını dile getirdi.

Şehir otelleri amaca yönelik lokasyonda olmalı

11.10.2017 - 16:57

Şehir otellerinde lokasyonun önemine vurgu yapan DoubleTree by Hılton Istanbul  Avcılar Genel Müdürü Zehra Küçükali, günümüzde şehir otellerinin en büyük tercih sebebinin SPA’lar olduğuna değindi.

Şehrin kalbinde konforlu ve ayrıcalıklı konaklama imkanı

11.10.2017 - 16:55

Şehir otelleri için konumun önemli bir kriter olduğunu, fakat otelin, misafirlerin neredeyse tüm aktivitelerini geçirebileceği özellikleri de barındırması gerektiğini dile getiren MOvenpıck Satış Direktörü Seçil Aytin, otel seçimi yaparken, misafirlerin ilk adım olarak seyahat amaçlarını göz önünde bulundurmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

İş seyahatlerinizi keyifli hale getirmek ister misiniz?

11.10.2017 - 16:45

İş amaçlı seyahatlerde yoğun olarak tercih edildiklerini söyleyen Le Meridien İstanbul Etiler Satış ve Pazarlama Direktörü Onur Hakyemez, “İş toplantılarına gelen misafirlerimiz iş merkezlerine yakın ve seçkin bir lokasyonda konaklama ayrıcalığını yaşamaktadırlar” dedi.

Subscribe to Turizm

rize

 

Yukarı